Podpora a poděkování:


Spolek Koliba děkuje svým partnerům, díky jejichž podpoře se nám daří realizovat naše projekty a tím pomáhat zachovat zvyky a obyčeje spojené se salašnickým hospodařením v Moravskoslezských Beskydech.
Můžete nás jednorázově nebo trvale podporovat příspěvkem na náš bankovní účet

Bankovní spojení: Fio banka, a. s.

Číslo účtu: 2101651565/2010
Velice si vážíme důvěry všech, kteří nás darem poctí a uvědomujeme si odpovědnost, která z toho pro nás vyplývá.

Za podporu projektu a kulturních akcí pořádaných v roce 2020 děkujeme Moravskoslezskému kraji, Nadačnímu fondu Hyundai a Nadaci Open Society Fund Praha, Svazu chovatelů ovcí a koz z. s. a obcím Nýdek, Košařiska a Milíkov.

 

 

 

Za podporu projektu a kulturních akcí pořádaných v roce 2019 děkujeme Moravskoslezskému kraji, Nadačnímu fondu Hyundai a Nadaci Open Society Fund Praha, Svazu chovatelů ovcí a koz z. s., senátorovi Jiřímu Cieńciałovi a obcím Nýdek, Dolní Lomná, Košařiska a Milíkov.Za podporu projektu a kulturních akcí pořádaných v roce 2018 děkujeme Nadačnímu fondu Hyundai a Nadaci Open Society Fund Praha, Svazu chovatelů ovcí a koz z. s., městu Jablunkov a obcím Nýdek, Dolní Lomná, Milíkov a Návsí.


Děkujeme Moravskoslezskému kraji za poskytnutí dotace na podporu projektu Miyszani łowiec 2016 z rozpočtu Moravskoslezského kraje na rok 2016.


Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu projektu "Dědictví Karpat" v roce 2016.

Děkujeme Moravskoslezskému kraji za poskytnutí dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje v Programu podpory aktivit příslušníků národnostních menšin žijících na území Moravskoslezského kraje na rok 2015.


 

Děkujeme Nadaci OKD, Nadačnímu fondu Hyundai a Nadaci Open Society Fund Praha za podporu projektů v minulých letech, které by jsme bez jejich pomoci velmi těžko  realizovali.